Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Biotechnolog

Obowiązki

Twoje zadania w naszej firmie:

- sporządzanie dokumentacji HACCP,

- prowadzenie procedur jakości, ich optymalizacja,

- badania mikrobiologiczne, fizykochemiczne i organoleptyczne, surowcowe i produktowe,

- współpraca z organami kontrolującymi,

- raporty jakości.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wykształcenia wyższego na kierunku biotechnologia,

- doświadczenia na stanowisku wdrażającym HACCP,

- znajomości zapisów systemu jakości,

- posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- inicjatywy, zaangażowania, dociekliwości, komunikatywności.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- stabilne zatrudnienie,

- pełny etat,

- pakiet socjalny.