Asystent Projektanta Konstrukcji

Wałbrzych
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • sporządzanie rysunków technicznych
  • sporządzanie zestawień materiałowych na bazie dokumentacji wykonawczej,
  • analiza techniczna i porównawcza urządzeń oraz ich parametrów,
  • przygotowanie dokumentów z prób i pomiarów;
  • przygotowanie raportów z postępów prac;
  • nadzór nad pracownikami na budowie w zakresie wskazanym przez kierownika robót;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość oprogramowania branżowego oraz AutoCad.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach,
  • karierę w stabilnej firmie i rozwój zawodowy,
  • pracę w młodym zespole przy realizacji dużych prestiżowych kontraktów,
  • możliwość uzyskania uprawnień do projektowania i kierowania robotami w zakresie branży budowlanej