Asystent Projektanta Budowlanego

Rawicz
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Budowlanego

Obowiązki

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy inżynierów budownictwa (w tym studentów ostatnich lat studiów politechniki) na stanowisku asystenta projektanta. Do obowiązków kandydata będzie należało opracowywanie dokumentacji rysunkowej oraz sporządzanie obliczeń konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość AUTOCAD-a. Znajomość Revita będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna umożliwiająca prawidłową analizę geometrii budynków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie i zapał do pracy.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę przy dużych i ciekawych tematach.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez własny system szkolenia.
  • Zdobycie praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych.
  • Umowę o pracę, stałe godziny pracy.