Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent prawny

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Obsługa i rejestracja zgłoszeń Klientów Kancelarii.
  • Wsparcie prawników w obsłudze bieżących spraw.
  • Opieka nad terminarzem i dbałość o terminową realizację zadań.
  • Zarządzanie kontaktami z Klientem i przepływem informacji.
  • Utrzymanie w należytym porządku korespondencji i dokumentów tworzonych na potrzeby prowadzonych spraw.
  • Koordynowanie spotkań

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dokładność i sumienność.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju.
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bezpłatne lekcje języka angielskiego.