Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Archiwista

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku to między innymi:

- opieka nad zbiorami dokumentów,

- przechowywanie oraz (w razie potrzeby) udostępnianie dokumentów,

- digitalizaja zbiorów,

- kompleksowa obsługa klientów archiwum,

- analiza akt.

Wymagania

Oczekiwania względem kandydatów na to stanowisko:

- wykształcenie minimum średnie,

- umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność, dobra

organizacja pracy własnej,

- bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel),

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym

stanowisku.

Oferujemy

W zamian zyskujesz:

- odpowiednie przeszkolenie,

- pracę w inspirującym środowisku,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- pomoc ze strony zarówno przełożonych, jak i współpracowników.

- rozwój zawodowy.