Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Animator dla dzieci

Obowiązki

  • spędzanie czasu z dziećmi,
  • wymyślanie zabaw dla dzieci,
  • zaangażowanie we wspólne projekty animatorskie.

Wymagania

  • mile widziany ukończony kurs animatorski,
  • doświadczenie w branży na stanowisku animator,
  • łatwe nawiązywanie kontaktu z ludźmi, szczególnie z dziećmi,
  • znajomość tańców, gier i zabaw dla dzieci.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość połączenia pracy z wakacjami,
  • szkolenia wprowadzające,
  • darmowe wyżywienie i nocleg,
  • praca w miłej atmosferze.