Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Systemów IT

Obowiązki

Obecnie poszukujemy nowej osoby do zespołu na stanowisko: Analityk systemów IT.

Nasze obowiązki:

  • prowadzenie analizy biznesowej i systemowej,
  • pozyskiwanie informacji i definiowaniem wymagań dla zespołów developerskich,
  • dbałość o wydajność systemów,
  • bieżące rozwiązywanie problemów i projektowanie rozwiązań na podstawie zebranych wymagań,
  • identyfikacja i dokumentowanie wymaganych zmian w systemach integrowanych
  • wsparcie zespołu testowego w obszarze rozumienia wymagań.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT,
  • wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania,
  • przynajmniej podstawowa znajomość metodyki wytwarzania oprogramowania
  • doświadczenie w pracy w zespołach Agile/Scrum,
  • znajomość zagadnień związanych z tematyką e-commerce.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • praca w dynamicznym środowisku nowych technologii i branży e-marketingu,
  • pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe,
  • bezpłatne szkolenia i warsztaty,
  • luźna atmosfera, spotkania integracyjne,
  • praca zdalna, hybrydowa i stacjonarna,
  • zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B
  • stałe wynagrodzenie, atrakcyjne premie w zależności od wyników.