Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Kredytowy

Obowiązki

Zadania kadydata:

  • Analizowanie otrzymanych wniosków kredytowych
  • Szkolenia z zakresu finansów
  • Kompletowanie dokumentów i pośredniczenie przy realizacji kredytów
  • Bezpośrednia współpraca z bankami i aktywne pośrednictwo finasowe

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum dwa lata
  • Analitycznego podejścia do wniosków kredytowych
  • Tworzenie dobrych relacji z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

Proponujemy:

  • Stałą umowę o pracę
  • Premie i inne benefity
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon