Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy IT

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować?

  • Utrzymaniem systemów informatycznych na odpowiednim poziomie SLA
  • Pracą przy elektronicznej platformie wykorzystywaną do komunikacji i wymiany informacji z Klientami
  • Obsługą i diagnozą incydentów związanych z systemem informatycznym
  • Analizą logów oraz monitorowaniem funkcjonowania aplikacji
  • Współpracą z innymi działami jesli chodzi o działanie systemu IT

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność analizy logów JAVA generowanych przez serwery aplikacyjne
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi Apache Tomcat, Nginx, Jboss
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość narzędzi do monitorowania IT i analizy logów

Oferujemy

Oferujemy:

  • dostęp do zaawansowanych technologii

  • kursy językowe

  • pracowniczy program emerytalny

  • premie

  • pozapłacowe benefity