Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • współpraca z użytkownikami w określeniu zakresu systemu i zbudowania modelu procesów biznesowych
  • analiza wpływu planowanych zmian na istniejące rozwiązania
  • koordynowanie decyzji biznesowych i raportowanie ich do zarządu
  • wsparcie procesów budżetowania
  • wdrażanie procesów, które usprawnią pracę w dziale

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego: ekonomia, finanse
  • umiejętności analitycznych i organizacyjnych
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach bezpośrednich
  • nastawienia na skuteczność oraz terminowość rozwiązywanych zadań

Oferujemy

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • dobrą organizację pracy
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • szeroki pakiet benefitów
  • stabilną umowe o pracę
  • atmosferę wsparcia i życzliwość