Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Aktuarialny

Obowiązki

Twoje zadania

  • Wsparcie Funkcji Aktuarialnej w wypełnianiu celów określonych Ustawą o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej
  • Kalkulacja rezerw techniczno-ubezpieczeniowych
  • Udział w procesie raportowym Solvency II na potrzeby KNF
  • Przygotowywanie dodatkowych raportów na potrzeby KNF
  • Przeprowadzanie aktuarialnych analiz portfela spółki majątkowej (w tym analiza szkodowości, analiza zyskowności, analiza zmian środków własnych)
  • Udział w przygotowywaniu projekcji finansowych oraz kapitałowych
  • Modyfikacja bazodanowych procesów aktuarialnych na potrzeby bieżących zmian
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów i narzędzi raportowych

Wymagania

Nasze oczekiwania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze aktuariatu ubezpieczeń majątkowych
  • Wykształcenie wyższe ścisłe bądź ekonomiczne (preferowane kierunki matematyka, fizyka, ekonometria)
  • Licencja aktuarialna lub zdane egzaminy aktuarialne będą dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Twoje korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach