Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Adiunkt

Obowiązki

Obowiązki:

  • aktywny udział w rozwoju uczelni,
  • prowadzenie zajeć dydaktycznych,
  • dokumentowanie działalności badawczej,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • popularyzacja aktywności naukowej uczelni.

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie stopnia doktora,
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie,
  • udokumentowany dorobek naukowy,
  • biegła znajomość języka obcego,
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach badawczych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wsparcie organizacyjne i finansowe działań związanych z rozwojem naukowym,
  • pakiet śiadczeń pozapłacowych,
  • pracę z wykwalifikowanym zespołem,
  • udział w międzynarodowych konferencjach.