Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Account Manager

Obowiązki

  • identyfikacja potrzeb partnerów (klientów),
  • budowania relacji z klientami,
  • wprowadzanie skutecznych planów realizacji,
  • rozwój największych platform e-commerce w kraju.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w branży e-commerce,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość zasad SEO i SEM,
  • dobra znajomość content marketingu.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne prowizje miesięczne,
  • pakiet benefitów sportowych i medycznych (medicover, multisport),
  • praca stacjonarna, hybrydowa lub zdalna - zależnie od Twoich preferencji (na czas wprowadzenia oczekujemy jednak pracy w biurze),
  • wspólne wyjazdy integracyjne,
  • wewnętrzne konkursy motywacyjne,
  • dostęp do wykupionych pakietów szkoleniowych.