zatrudnię pracownika biurowego

Biała Podlaska
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy:
Pracownika biurowego do kontaktu telefonicznego z klientem do biura w Łomazach (jest możliwość wspólnego dojazdu z Białej Podlaskiej i okolic).
Praca: poniedziałek - piątek od 8 do 16
Zadania:
- podstawowym zadaniem jest kontakt telefoniczny (mailowy) z klientami
- uzupełnianie baz danych (tabele Excel)
- samodzielne prowadzenie powierzonych zadań
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
- współpraca z pracownikami terenowymi

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- otwartość na kontakty z ludźmi
- łatwość nawiązywania kontaktów
- dobra organizacja pracy własnej
- dokładność, samodzielność, podzielność uwagi
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- obsługa komputera (podstawowa) oraz obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w kontakcie z klientem
- pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
- ścieżkę rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV - mile widziani studenci zaoczni.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).