Technolog Procesowy

Rzeszów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego klienta, firmy działającej w branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Technolog procesowy

Miejsce pracy:
Zaczernie lub Rzeszów

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

• Opracowanie i organizowanie prac związanych z wdrożeniem procesów technologicznych i produkcyjnych
• Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
• Dbałość o dokumentację technologiczną nowych produktów

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji/ Laboranta w branży tworzyw sztucznych
• Język angielski min. B1

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach z wolnymi weekendami
• Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe z dodatkową premią uznaniową
• Pracę w nowo otwartym zakładzie i możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
• Dodatkowe benefity:
• Kartę Multisport
• Karnety do kina
• Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
• Dofinansowanie do studiów
• Paczki dla dziecka
• Szkolenia zewnętrzne, szkolenia językowe
• Imprezy integracyjne
• Pikniki pracownicze
• Jubileuszowe prezenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.