TECHNOLOG PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Ogorzelice
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ogorzelice, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: • projektowanie, opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych • optymalizacja kosztów produkcji i poprawa jakości wyrobów • identyfikowanie problemów i wprowadzanie zmian w procesach produkcyjnych • wykonywanie dokumentacji wykonawczej, warsztatowej, montażowej, powykonawczej, ofertowej i kosztorysowej • wykonywanie uzgodnień projektowych z zamawiającym bądź innymi organami w celu realizacji powierzonego zadania • wykonywanie rysunków • dokonywanie obliczeń i analiz techniczno – konstrukcyjnych • weryfikacja dokumentacji architektoniczno-budowlanej prowadzonego zlecenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

Opis wynagrodzenia: do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.03.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym • mile widziana znajomość systemu ERP (Enterprise Resource Planning) • wiedza praktyczna z zakresu technologii produkcji oraz znajomość procesów produkcyjnych • wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej • umiejętność planowania i organizacji pracy • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa w podejmowaniu działań które przyczynią się do poprawy efektywności procesów produkcyjnych • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów • umiejętność organizacji pracy własnej, a także pracy zespołowej • komunikatywność • odpowiedzialność • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD • znajomość pakietu Microsoft Office

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Z. Padlewskiego 5/120A, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv