TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Ujazd
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: TOMASZOWSKA 17, 97-225 Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: Do głównych obowiązków pracownika będzie należało, m.in.: obsługa telefoniczna klientów i sprzedaż usług, obsługa klientów w sklepie stacjonarnym oraz allegro. Obsługa klientów i dostawców telefoniczna, stacjonarna i mailowa Przedstawianie ofert Ustalanie warunków dostaw Pozyskiwanie nowych klientów Realizacja ustalonego planu sprzedaży Dbanie o dobry wizerunek firmy Współpracę i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, punktualność, odpowiedzialność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziana będzie obsługa programu SUBIEKT [Umiejętność 1] : Komunikatywność i otwartość na rozmowy z ludźmi

Pracodawca

Nazwa: Idea Sprzedaż Hurtowa Dominik Badek

Adres: TOMASZOWSKA 17, 97-225 Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.