TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Niechlów
Oferta opublikowana21.05.2024
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Niechlów, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej. Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych. Uzupełnianie kartotek magazynowych. Sporządzanie rzeczowego wykazu akt. Udzielanie informacji telefonicznych. Wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych. Pomoc przy sporządzaniu umów dla kontrahentów.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.06.2024

Data zakończenia: 09.12.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - staż - Niechlów, - godziny odbywania stażu: 07:00 - 15:00, - okres odbywania stażu: 10.06.2024 - 09.12.2024,

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Poznańska 4, 56-200 Góra, powiat: górowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Górze

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie PUP