TECHNIK / ELEKTRYK

Świeradów-Zdrój
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zakopiańska 20a, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: dbanie o poprawny stan techniczny urządzeń i instalacji na terenie kompleksu hotelowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, wyższe (w tym licencjat), podstawowe, pomaturalne/policealne, zasadnicze branżowe, brak lub niepełne podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pracodawca

Nazwa: OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: WIDOK 8, 00-023 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV