Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: NOVEL-TECH, firma projektowo-reklamowa, zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem elementów wyposażenia salonów sprzedaży i galerii dla firm, korporacji z różnych branż, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników. Przygotowanie ekspozycji i konstrukcji ekspozycyjnych, mebli kuchennych, konstrukcji meblarskich i innych na bazie projektów i rysunków. I zmiana 8-16

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie premiowane - uzależnione od efektów pracy Pracodawca oferuje: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę od początku zatrudnienia i przez cały okres jego trwania, niezbędne narzędzia pracy, wyjazdy na targi, eventy, różnego rodzaju kursy związane z dokształcaniem i poszerzaniem wiedzy potrzebnej do rozwoju osobistego na tym stanowisku pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń monterskich, w tym również stolarskich, solidność, precyzja i dokładność podczas wykonywanych prac, doświadczenie w pracy i umiejętności pozwalające na samodzielne wykonywanie zadań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji czasu pracy.

Pracodawca

Nazwa: NOVEL-TECH Bogusław Strycharz, Daniel Krępa Spółka Cywilna

Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Aplikuj w tytule wiadomości wpisując "STOLARZ"