Sprzedawca Praca w Sklepie Ortopedycznym Medycznym Warszawa

Warszawa / Śródmieście
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Centrum Ortopedyczne Orto Express to nowoczesna marka działająca na rynku usług medycznych oraz zaopatrzenia ortopedycznego i rehabilitacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie ortopedycznym w Warszawie.

Pensja + prywatne ubezpieczenie medyczne + karta sportowa

Miejsce pracy: Sródmieście
Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganymi kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klientów, dobór sprzętu, sprzedaż,
- organizacja pracy sklepu
- dbałość o wizerunek marki i miejsce pracy
- pogłębianie wiedzy produktowej
- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością firmy
- współpraca z NFZ

Oferujemy:
- umowę o pracę
- ubezpieczenie medyczne
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe na kierunku: fizjoterapia/rehabilitacja
- Minimum roczne doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne (praca w sklepie ortopedycznym z NFZ)
- Znajomość rynku medycznego
- Język angielski w stopniu komunikatywnym
- Wysoka kultura osobista
- Chęć rozwoju zawodowego
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Bezwzględna uczciwość i punktualność , etyka
- Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.