SPRZEDAWCA (CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH)

Końskie
Oferta opublikowana26.02.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w zakresie sprzedaży części do samochodów ciężarowych; doradzanie i udzielanie dodatkowych informacji w zakresie doboru części; obsługa kasy fiskalnej; wystawianie paragonów i faktur; pakowanie i wydawanie towaru; składanie zamówień na dostawę towarów; prowadzenie rozmów i negocjacji z dostawcami.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: prawo jazdy B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie na staż