Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 13, 32-660 Chełmek, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa, przyjmowanie towarów, prace porządkowe, wystawianie i zamawianie towaru

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowane wykształcenie średnie lub zawodowe, książeczka sanepidowska, obsługa kasy fiskalnej, umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, uczciwość i sumienność, doświadczenie na stanowisku sprzedawcy Miejsce wykonywania pracy: Sklep "BENIA" w Chełmku, ul. Krakowska 13. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, praca w systemie dwuzmianowym, godziny pracy sklepu od 5:00 do 21:00.

Pracodawca

Nazwa: BERNADETTA PYTLIK SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY "BENIA"

Adres: Krakowska 13, 32-660 Chełmek, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty - Chełmek, ul. Krakowska 13 lub telefoniczny - 607 166 618