SPEDYTOR TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - WŁASNA FLOTA

Stare Opole
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 08-103 Stare Opole, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - pozyskiwanie zleceń transportowych (Trans, TimoCom) - kontakt z kierowcami w zakresie zleceń transportowych - nadzór nad prawidłowym przebiegiem usługi transportowej - kontakt z kontrahentami Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Własna flota pojazdów (podwozia kontenerowe) oraz zespół kierowców tylko i wyłącznie Polacy. Auta pracują w ruchu międzynarodowym na terenie całej Unii Europejskiej. Planowanie i prowadzenie własnych pojazdów. Ilość pojazdów dostosowana do umiejętności oraz doświadczenia pracownika (również osoby do przyuczenia). Główne kierunki PL, D, NL, BE, GB, IE, IT. Pierwsza umowa na okres próbny - następna na czas nieokreślony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 12 000 PLN

Opis wynagrodzenia: - w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Data zakończenia: 12.06.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Możliwość przyuczenia do ww. obowiązków. Mile widziana umiejętność obsługi programu Trans, TimoCom. Motywacja do pracy, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków, chęci i zaangażowanie, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: "WIMAK" SPÓŁKA JAWNA BORKOWSCY, ZDANOWSKI

Adres: Lipowa 17, 08-103 Stare Opole, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV