SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Święciechowa
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Święciechowa, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości; - przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji; - przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych; - szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP; - pobieranie i wysyłanie próbek do badań; - rozpatrywanie reklamacji; - odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych; - prowadzanie ilościowej i jakościowej ewidencji wytworzonych odpadów; - współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie działu jakości; - reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, aktualna książeczka sanepidu

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: umiejętność prowadzenia dokumentacji jakościowej firmy branży spożywczej wg IFS/BRC, doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych, biegłość w zakresie wymagań norm BRC, IFS systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego; umiejętność logicznego i analitycznego myśleni

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV