Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Polkowice
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Systemy i Technologie Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Polkowicach- czołowy producent prefabrykatów polimerobetonowych na polskim rynku, lider w segmencie odwodnień mostowych.
Poszukujemy Specjalisty ds. zaopatrzenia i logistyki, który dołączy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:
-obsługa komputerowego systemu magazynowego,
-prowadzenie dokumentacji i realizację zadań związanych z zamawianiem, zakupem i rozchodem,
-nadzór nad stanami magazynowymi,
-ścisła współpraca z działem sprzedaży poprzez organizację, obsługę i koordynację zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych-spedycja, urzędy i agencje celne,
-negocjacje cen i terminów z dostawcami,
-planowanie i realizacja zakupów materiałów i usług,
- zamawianie transportu i awizacja dostaw
-realizacja dostaw i wysyłek wewnętrznych, krajowych i zagranicznych
-weryfikacja dostarczanych dokumentów: faktury, WZ itp.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie lub wyższe logistyczne
- minimum 2 lata doświadczenia na w/w lub podobnym stanowisku
- uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
- rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- preferowana znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word)
- umiejętność pracy pod presją czasu
- samodzielność i zdolności organizacyjne
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-umowa o pracę na pełny etat
-pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
-dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
-pakiet opieki medycznej finansowany przez zakład pracy
-grupowe ubezpieczenie na życie
-Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
• Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych będą Systemy i Technologie Sp. z o.o., ul. Kopalniana 7, 59-100 Polkowice.
• Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na wskazanym stanowisku, na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Po tym okresie dane osobowe będą niszczone.
• Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia wyrażonej zgody.
• Dodatkowo przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego-Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
• Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
• Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową firmy Sytec.pl
Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy dostępny pod tym ogłoszeniem lub na adres mailowy @