SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Przedmoście
Oferta opublikowana07.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szkolna 3, 67-210 Przedmoście, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa kadrowa i płacowa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Uprawnienia: znajomość karty nauczyciela , znajomość programu VULCAN - kadry i płace, znajomość kodeksu pracy, Obsługa programu PŁATNIK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe 4 lata, praca w godz. 08:00-12:00 lub do uzgodnienia

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Przedmościu im. Jana Pawła II

Adres: Szkolna 3, 67-210 Przedmoście, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+ podanie