SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Włosień
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 59-816 Włosień 104, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - obsługa kadrowa i płacowa szkoły, archiwizacja dokumentacji; - sporządzanie miesięcznych list płac dla nauczycieli, listy wypłat nagród jubileuszowych oraz list wypłat odpraw emerytalnych i rentowych; - dokonywanie potrąceń z wynagrodzenia za pracę , świadczeń alimentacyjnych i innych zajęć wynagrodzenia i przekazywanie je zgodnie ze stosownymi postanowieniami lub wyrokami sądowymi; - prowadzenie wszelkich spraw wynikających ze stosunku pracy i spraw emerytalno-rentowych pracowników; - prawidłowe i terminowe sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji przewidzianych w przepisach prawa podatkowego i przepisach o ubezpieczeniach zdrowotnych; - sporządzanie sprawozdań o zatrudnieniu i wynagrodzeniu do GUS, SIO; - wydawanie zaświadczeń, legitymacji służbowych, legitymacji ZUS i innych doku.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Komputer - obsługa programu PŁATNIK, Pracownik biurowy - kadry i płace z obsługą komputera, Komputer - obsługa programu Kadry Progman, Biegła obsługa komputera, Księgowość - specjalista ds. kadrowych i płacowych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

Pracodawca

Nazwa: Zespół Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych we Włosieniu

Adres: 59-816 Włosień 104, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.