Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYSPIAŃSKIEGO 22, 33-310 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zadania: - wykonywanie zadań służby BHP w zakładzie określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, - nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP oraz informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, - nadzorowanie przestrzegania w spółce przepisów BHP, - współpraca przy wdrażaniu rozwiązań mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego, - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, - udział w dokonywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego, - przeprowadzenie postępowań związanych z wypadkami w pracy oraz w drodze do i z pracy; - sporządzanie i opiniowanie projektów umów, - prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej oraz innej wymaganej przepisami prawa; - monitorowanie zmian przepisów prawa, - dostosowanie wewnętrznych regulacji i procesów do zmieniającego się prawa i potrzeb Spółki.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: specjalność w zakresie BHP lub studiów podyplomowych w zakresie BHP

Uprawnienia: MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: 1. Praktyczna znajomość przepisów z zakresu BHP. 2. Dobra znajomość prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy. 3. Mile widziany kurs pedagogiczny. 4. Samodzielność i wykazywanie inicjatywy w działaniu. 5. Odpowiedzialność, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie. 6. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych.

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W NOWYM SĄCZU

Adres: WYSPIAŃSKIEGO 22, 33-310 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Sądecki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV.