Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

Warszawa / Wola
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków:

*Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientów
*Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
*Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
*Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
*Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
*Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
*Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Wymagania wobec kandydata:
*Wyższe wykształcenie
*Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu listy płac
*Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
*Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programów R2Płatnik
*Znajomość programu Płatnik
*Dobra znajomość języka angielskiego mile widziane

Oferujemy :
*praca w godzinach 8-16
*dogodną lokalizacje blisko Metra
*praca od poniedziałku do czwartku
*praca hybrydowa