SPECJALISTA DO SPRAW REALIZACJI PROGRAMÓW EUROPEJSKICH

Szczawnica
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - przeprowadzanie rekrutacji uczestników do udziału w projektach, - organizacja działań przewidywanych projektem na terenie Centrum, - opracowane szczegółowego harmonogramu realizacji projektu oraz programów zajęć dydaktycznych, - prowadzenie obsługi administracyjnej projektu, - zapewnienie właściciwego nadzoru nad sprzętem znajdującym się w jednstce zakupionym ze srodków EFS, - prowadzenie ewidencji kosztów projektów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: wysoko rozwinięte zdolności analitycznego i krytycznego myślenia oraz wyciagania wniosków, samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, łatwość, swoboda i kultura komunikacji międzyludzkiej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - posiadanie obywatelstwa polskiego, - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni praw publicznych, doświadczenie zawodowe: rok na podobnym stanowisku po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy.

Pracodawca

Nazwa: Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Adres: Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV