SPECJALISTA BRANŻY SANITARNEJ

Ogorzelice
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ogorzelice, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: • opracowywanie dokumentacji sanitarnej niezbędnej do realizacji zleceń produkcyjnych • wykonywanie rysunków, opisów technicznych, obliczeń, zestawień materiałów oraz pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu AutoCAD i branżowym • prowadzenie bieżącego nadzoru i kontrola przebiegu produkcji w zakresie branży sanitarnej • podejmowanie działań zabezpieczających lub korygujących w przypadku problemów wewnętrznych i zewnętrznych z organizacją i przebiegiem technologicznym produkcji w obszarze branży sanitarnej • analiza rozwiązań produktowych i wdrażanie do produkcji • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji • współpraca z działem zakupów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

Opis wynagrodzenia: do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.03.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne • mile widziane uprawnienia budowlane instalacyjne bez ograniczeń bądź w ograniczonym zakresie • doświadczanie zawodowe na podobnym stanowisku • dobra znajomość języka angielskiego • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD • wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa w podejmowaniu działań • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów • umiejętność organizacji pracy własnej, a także pracy zespołowej • umiejętność pracy pod presją czasu • umiejętność komunikacji • prawo jazdy kategorii B

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Z. Padlewskiego 5/120A, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv