SPAWACZ

Brzeszcze
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ofiar Oświęcimia 70A, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 360 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych umiejętności praktycznych oraz kwalifikacji zawodowych

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną, Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku spawacza., KSIĄŻECZKA SPAWACZA

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie na powyższym stanowisku - min. 2 lata, uprawnienia spawalnicze, umiejętność spawania konstrukcji stalowych, mile widziana umiejętność posługiwania się palnikiem gazowym - przepalanie konstrukcji stalowej. W przypadku posiadania uprawnień spawalniczych, znajomości czytania rysunku technicznego oraz posiadania umiejętności organizowania pracy w brygadzie pracodawca oferuje wyższe wynagrodzenie. Istnieje także możliwość ukończenia kursu spawalniczego, predyspozycje zdrowotne do pracy na wysokości powyżej 3 metrów. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa śląskiego i małopolskiego - pracodawca zapewnia dowóz (oraz samochód służbowy) na miejsce wykonywania pracy - codzienne powroty do domu. W miejscu pracy obowiązuje zakaz palenia papierosów, pozostawania pod wpływem alkoholu bądź narkotyków, istnieje możliwość codziennego sprawdzania alkomatem. Warunki zatrudnienia: pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony. System wynagradzania czasowy z dodatkiem premii uzależnionej od wykorzystanego czasu pracy i jakości wykonanej roboty. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych. Zakwaterowanie i wyżywienie - koszty ponosi pracodawca za wyjątkiem opłaty za media płatnych co miesiąc.

Pracodawca

Nazwa: LIBUD TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ofiar Oświęcimia 70A, 32-620 Brzeszcze, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 604 724 259 lub 666 074 977