SAMODZIELNY REFERENT

Pruszków
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Udział w pracach Komisji Przetargowej (w tym sprawowanie funkcji sekretarza komisji przetargowej, udział w badaniu i ocenie oferty, sporządzanie protokołów). Archiwizacja dokumentacji postepowań o udzielenie zamówienia. Wykonywanie innych zadań związanych z zamówieniami publicznymi zleconych przez przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30. Wynagrodzenie miesięczne 4400 brutto + 30 % premii + wysługa lat. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Pracodawca prosi o zawieranie w cv klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony z siedzibą w 05-800 Pruszków, ul. Grodziska 1, woj. mazowieckie na potrzeby rekrutacji na stanowisko - Samodzielny Referent. Zostałam/em poinformowany/a, że w przypadku złożenia w aplikacji innych danych niż wskazane w art. 22 paragraf 1 Kodeksu Pracy, będzie traktowane jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie."

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- minimum średnie. Wymagane co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy biurowej. Konieczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy. Niezbędna biegła obsługa narzędzi MS Office, systematyczność i wysoki stopień zorganizowania, obowiązkowość, samodzielność oraz terminowość. Wymagana umiejętność redagowania pism, umów, protokołów, wykorzystania wiedzy w praktyce, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Reprezentacyjny Ministerstwa Obrony Narodowej

Adres: Grodziska 1, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+ zgoda na przetwarzanie danych osobowych lub skierowanie