Samodzielny Księgowy Samodzielna Księgowa

Sopot / Świemirowo
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

Jesteśmy Biurem Rachunkowym z Sopotu,

Szukamy osoby z Gdańska Sopotu Gdyni lub okolic, która chciałaby z nami współpracować

Szukamy osoby samodzielnej, chcemy by praca odbywała się bezpośrednio z naszego biura, czasem możliwa praca hybrydowa. W szczególnych przypadkach możliwa także praca zdalna od samego początku współpracy.

Twój zakres obowiązków

a) prowadzenie księgi handlowej i podatkowej (wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych)
b) weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych,
c) analiza rozrachunków, przygotowywanie płatności,
d) sporządzanie deklaracji podatkowych: JPKv7, CIT, PIT,
e) bieżąca sprawozdawczość finansowa dla US i GUS,
f) przygotowanie podatkowego i bilansowego zamknięcia roku wraz ze sporządzeniem sprawozdań finansowych
g) prowadzenie ewidencji księgowej w formie książki przychodów i rozchodów (KPIR)
h) rozliczanie faktur importu i eksportu oraz wnt i wdt
i) prowadzenie kadr i płac (mile widziane)
j) inne bieżące zadania z zakresu księgowości

Nasze wymagania

a) NAJWAŻNIESZE jest byś lubiła/lubił siebie oraz to co robisz
b) Min 2 lata na podobnym stanowisku - najlepiej w biurze rachunkowym
c) dobrej znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, ZUS)
d) znajomości programu COMARCH OPTIMA (WARUNEK KONIECZNY)

To oferujemy

a) interesującą pracę w rozwijającym się Biurze Rachunkowym,
b) samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
c) umowę o prace na czas określony/nieokreślony, lub inną preferowaną
d) wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (od 5,5 do 9 tyś zł brutto)
e) elastyczne godziny pracy (max 8 godzin dziennie ! nie robimy nadgodzin)
f) udział w szkoleniach
g) ograniczanie kontaktu z klientami
h) pracę w niewielkich zespołach.