REFERENT DS. INFORMATYKI HELPDESK

Namysłów
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Zadania: Wsparcie informatyczne w codziennych problemach , wsparcie w zakresie systemów informatycznych funkcjonujących w firmie (instalacja i konfiguracja oprogramowania, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów), czynny udział we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych, opieka nad urządzeniami IT (serwery, i stacje robocze) oraz urządzeniami peryferyjnymi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ze stawką miesięczną, Proponowana kwota zostaje podana podczas rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwania : Wykształcenie min. średnie, doświadczenie w zakresie systemu operacyjnego Windows (stacje robocze, serwery)Active Directory, MS Office, Outlook, Teams, umiejętność rozwiązywania problemów dot. sprzętu komputerowego, znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację i czytanie dokumentacji

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Pułaskiego 3b/2, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV