RATOWNIK WODNY

Głowno
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 95-015 Głowno, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: -Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających nad wodą, -prowadzenie działań ratowniczych polegających na organizowaniu i udzielaniu pomocy osobom, które uległy wypadkowi lub są narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia na obszarze wodnym, -obsługa imprez odbywających się nad akwenem.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 42 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Ratownik – uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, Ratownik wodny, Kurs pierwszej pomocy, Kurs ratownictwo wodne

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Patent sternika motorowodnego, patent sternika motorowodnego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -zaświadczenie o kończeniu szkolenia ratowników wodnych, -zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika, -opcjonalnie patent sternika motorowodnego

Pracodawca

Nazwa: Miejski Zakład Komunalny w Głownie

Adres: Dworska 3, 95-015 Głowno, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV