PSYCHOLOG SZKOLNY I PRZEDSZKOLNY- 1/4 ETAT

Stary Garbów
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 27-620 Stary Garbów 82, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: - diagnozowanie sytuacji wychowawczych, - udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, - podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży, - minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania, - inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych, - pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.4

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 0.16

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Data zakończenia: 30.09.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Wymagania pożądne

Zawody: Nauczyciel psycholog

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego Herbu Sulima w Starym Garbowie

Adres: 27-620 Stary Garbów 82, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą: - tel: 15 834-13-33 - email: Aplikuj