PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Stalowa Wola
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Generała Leopolda Okulickiego 16c, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Centrum psychologii i psychoterapii dla dzieci i młodzieży Euro-Medica poszukuje psychologa z udokumentowanym min. rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zadania: - prowadzenie porad psychologicznych i diagnostycznych, - współpraca z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego. Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się przychodni medycznej, - pracę w oparciu o dogodną formę zatrudnienia, - konsylia z innymi specjalistami z ośrodka, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 7 800 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagany mgr psychologii (konieczne!!!), udokumentowane min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (w placówkach działających w ramach systemu opieki zdrowotnej, oświaty, pomocy społecznej, wspierania rodziny lub pieczy zastępczej).

Pracodawca

Nazwa: Euro-Medica Sp. z o. o.

Adres: Reymonta 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Należy kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą.