PSYCHOLOG (1/3 ETATU)

Opolnica
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 57-256 Opolnica 58, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: W ZAWODZIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY ETATU NA (1/2 ETATU)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.35

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 14

Liczba godzin w miesiącu: 58

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 do 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia: DYSPOZYCYJNOŚĆ 07:00 -15:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 02.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: PSYCHOLOGIA

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Umiejętności w zawodzie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNKOWE + UPRAWNIENIA PEDAGOGICZNE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE Z PRACĄ Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Pracodawca

Nazwa: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PRZY DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Adres: 57-256 Opolnica 58, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV