PRACOWNIK SOCJALNY

Pruszków
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Helenowska 3A, 05-804 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Rozpoznawanie, ocena i analiza potrzeb mieszkańców w zakresie pomocy społecznej, przeprowadzenie wywiadów środowiskowych oraz wnioskowanie na tej podstawie o pomoc dla zainteresowanych, opracowywanie planu pomocy rodzinie i przygotowywanie projektów decyzji, wspomaganie osób i rodzin wymagających pomocy w osiągnięciu możliwie pełnej aktywności społecznej, współpraca z organizacjami pozarządowymi i instytucjami, których działalność uzupełnia bądź wspiera formy pomocy udzielanej klientom Ośrodka, współpraca z podmiotami świadczącymi usługi opiekuńcze w tym specjalistyczne na zlecenie Ośrodka oraz nadzór nad ich realizacją, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, sporządzanie sprawozdań i analiz, współuczestnictwo w akcjach społ. Praca w poniedziałki 10-18, wt-pt 8-16. Wynagrodzenie brutto 5300,00 zł + dodatek stażowy + dodatek terenowy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - Wykształcenie zgodne z Ustawą o pomocy społecznej - min. studia I stopnia o kierunku praca socjalna lub pomaturalne kolegium służb społecznych.

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE

Adres: Helenowska 3A, 05-804 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.