Pracownik produkcji - montaż rowerów elektrycznych Jobobike

Pruszków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Jobo Europe Sp. z o.o. to międzynarodowy producent rowerów elektrycznych.

Znajdujemy się w Sokołowie 5 km od Janek i 4 km od Pruszkowa w Hillwood Park z bardzo dogodnym dojazdem z Pruszkowa, Piastowa, Komorowa, Raszyna i Janek.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Zakres obowiązków:

Montaż rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej

Przygotowanie podzespołów rowerów do montażu

Regulacje kół, hamulców, przerzutek

Kontrola jakości

Wymagania:

Sprawność manualna

Wysoka motywacja do pracy

Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków

Umiejętność pracy w zespole

Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

Doświadczenie w produkcji i serwisowaniu rowerów – mile widziane

Umiejętność pracy z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi – mile widziane

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – 1 mies. okres próbny na umowę zlecenie

Wynagrodzenie od 4730 zł/mies. brutto

Miesięczne premie po okresie próbnym

Dodatek stażowy

Możliwość pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży rowerowej

Firmowy transport z i do SKM Pruszków

Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

Indywidualną ścieżkę kariery

Szkolenia stanowiskowe

W bliskiej odległości od naszej siedziby znajduje się przystanek linii 62 (trasa: Raszyn – Janki – Sokołów – Komorów – Pruszków – Piastów)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV : @