PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ

Bytnica
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 66-630 Bytnica 139c, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji drewna, odbiór surowca, odbiór i układanie półproduktów, wyrobów gotowych, nabijanie, wiatrowanie, montaż wyrobów drewnianych, pomoc w obsłudze maszyn stolarskich.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 31.12.2028

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dobra sprawność fizyczna [Umiejętność 1] : obsługa pistoletów pneumatycznych

Pracodawca

Nazwa: HAMAR A.M. BENEDYKCIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Adres: REJA 12A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie