PRACOWNIK PRODUKCJI

Gałązki Wielkie
Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-460 Gałązki Wielkie 17, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie bez znaczenia Prace przy produkcji pojemników metalowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ORŁOWSKI Sp.jawna

Adres: 63-460 Gałązki Wielkie 17, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt tel.: 602-270-244 email: Aplikuj