PRACOWNIK PRODUKCJI

Jelenia Góra
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, - dopasowanie składników według instrukcji, - Kontrola poziomu zapasów surowców i gotowych produktów. - obsługa maszyn lub innych narzędzi na linii produkcyjnej. - Wykonanie czynności pomocniczych w procesie produkcyjnym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 41

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Data zakończenia: 13.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.