PRACOWNIK PRODUKCJI

Parzew
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Parzew, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z instrukcją. Odpowiedzialność za prawidłową obsługę maszyn i urządzeń w trakcie trwania procesu produkcyjnego. Wykonywanie i nadzorowanie czynności w zakresie obsługi urządzeń produkcyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: trzy zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 4 300

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Książeczka sanepidu Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV