Pracownik produkcji

Środa Wielkopolska
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

PRACA W OBSZARZE CHEMII BUDOWALNEJ

|REKRUTACJA STAŁA| PRACA PRODUKCYJNA|

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Praca od zaraz

Oferujemy:
·Umowę o pracę
·Pracę w systemie 3-zmianowym
·Wynagrodzenie: 4300 zł brutto + premie
·Profesjonalne szkolenia i rozwój zawodowy
·Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna

Wymagania:
·Doświadczenie w produkcji, preferowana branża chemii budowlanej
·Umiejętność pracy w systemie 3-zmianowym
·Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
· Sumienność, zdolności organizacyjne i precyzja

Obowiązki:

· Realizacja procesów produkcyjnych zgodnie z normami i wytycznymi
· Sprawna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
· Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa pracy
· Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
·Skuteczna współpraca z zespołem produkcyjnym

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 513 - pokaż numer telefonu - lub 505 - pokaż numer telefonu -

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UEL 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Emat Industry Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam /em zapoznany z informacjami o administrowaniu moimi danymi osobowymi przez Emat Industry Sp. z o.o. *