Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

HERSTER Agencja Pracy Tymczasowej (KRAZ 10712) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Błonie

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości: 4242zł - 5.500zł brutto/ m-c.,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Darmowy transport pracowniczy,
Sterylną odzież roboczą po naszej stronie,
Premię frekwencyjne,
Dopłaty do posiłków,
Dodatki uznaniowe,

Zakres obowiązków:

Obsługa półautomatów w procesie montowania komponentów,
Manualny montaż elementów produktu,
Praca przy linii produkcyjnej,
Obsługa maszyn pakujących,

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia
Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Sprawność manualna,
Komunikatywna znajomość języka polskiego,
Książeczka sanepidowska,

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w tytule maila wpisując: „Pracownik Produkcji - Błonie”;
więcej informacji pod numerami telefonów: +48 789 - pokaż numer telefonu -

Prosimy o załączenie klauzuli:
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W BIEŻĄCEJ REKRUTACJI: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska, w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.