Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ul.Sienkiewicza 22/203, 60-818 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp.; przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo); przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji; sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową; obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów; porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej; uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/ urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: bardzo dobra znajomość licznych programów komputerowych, informatycznych, umiejętności biurowe- praca z dokumentami, raportami , rejestrem instytucji szkoleniowych, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Umiejętność: Obsługa serwisów takich jak: E100,Eurowag,AS24,GOFIN,SALDEO,Poczta Polska,Fleethand,Trello,Sortly.

Pracodawca

Nazwa: AMN TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ul.Sienkiewicza 22/203, 60-818 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.