POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA I POKREWNI

Mroczeń
Oferta opublikowana09.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mroczeń, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Dostarczanie i podawanie surowca do maszyny, nadzór nad prawidłowym frezowaniem, wierceniem, nitowaniem maszyny pneumatycznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: 63-600 Kępno 2h, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: nie wymagane